Ekran Per LG-G3 - D850/D855

4 800 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Aksesore.al 03 Qer 15:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Aksesore.al
Router Gigabit D-Link me 4 antena 19 990 LEK
Ekran iphone 8+ 5 099 LEK
Ekran per iphone 5c 1 500 LEK
Ekran per iPhone 5S 1 500 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.
Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h
Pagesa |CASH
Kthimi |Pa pagese brenda 48 oreve
Siguria | Blerje e sigurt.
Modeli : LG G3
Marka e pajtueshme: LG
Te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese.
Garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve.
Shenim : Nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte instaluar.Ekrani duhet te duket jo i demtuar.Qesja mbrojtese nuk eshte hequr.Nese ju tenstoni ekranet para instalimit,ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zvendesojme me nje produkt te ri.
Testojeni ekranin para se ta montoni!!
Aksesore.al
Dyqan online ku cdo blerje eshte e mbrojtur per konsumatorin. Cdo produkt qe doni , direkt ne deren tuaj, ska rendesi se ku ndodheni
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga e kavajes nd 126 kat I Tregoje në hartë
0035542253169
https://aksesore.al/
Aksesore.al
0674032999

WhatsApp:
042253169
Leaflet
Aksesore.al
Ekran Origjinal Per Huawei Honor 4X 3 700 LEK
Samsung Galaxy Note 2 14 000 LEK
GPS per Monitorimin e Vendodhjes se makines, femijeve, canta 5 999 LEK
 Telework Shitje Online 0 LEK
Në fillim