Ekran Per iPod Nano 6th

2 500 LEK

Shitet nga: Andi 23 Mar 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Leaflet
From
Store
Komuna
Tiranë
Shes 2 ekrane per iPod Nano 6. Ekranet jane te rinj dhe funksional.
Te dy 5000 Lek ose 2500 Copa
Andi
Leaflet
Në fillim