EKRAN PER IPHONE 6S -MONTIMI FALAS

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Telefona-USA-Xhoni 12 Tet 11:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

28 LEK

Komuna: Tiranë
EKRAN ORIGJINAL PER IPHONE 6S 4.000 LEKE
GJENDJE TE BARDH DHE TE ZI
EKRAN I THJESHT PER IPHONE 6S 2.800 LEKE
GJENDJE TE BARDH DHE TE ZI
MONTIMI FALAS
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim