Ekran per iphone 6 origjinal

4 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Aksesore.al 02 Maj 12:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Aksesore.al
Ekran Origjinal per Samsung J3 2016 5 199 LEK
Shitet Ekran Origjinal per Sony Z5 5 500 LEK
Ekran origjinal per Lg G2 4 200 LEK
Ulje cmimesh ! Ekran iphone 6s 2 800 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.
Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h
Pagesa |CASH
Kthimi |Pa pagese brenda 48 oreve
Siguria | Blerje e sigurt.
Modeli : iphone 6
Marka e pajtueshme: Apple
Te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese.
Garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve.
Shenim : Nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte instaluar.Ekrani duhet te duket jo i demtuar.Qesja mbrojtese nuk eshte hequr.Nese ju tenstoni ekranet para instalimit,ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zvendesojme me nje produkt te ri.
Testojeni ekranin para se ta montoni!!
Aksesore.al
Dyqan online ku cdo blerje eshte e mbrojtur per konsumatorin. Cdo produkt qe doni , direkt ne deren tuaj, ska rendesi se ku ndodheni
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga e kavajes nd 126 kat I Tregoje në hartë
0035542253169
https://aksesore.al/
Aksesore.al
  Online
0674032999

WhatsApp:
042253169
Leaflet
Aksesore.al
Vidat e bazes se karikimit te iPhone 6 100 LEK
Kufje Me Bluetooth Per Drejtuesit E Motocikletes 2 499 LEK
Shitet ekran per Samsung J2  2016 5 270 LEK
Cante Laptopi Notebook 17.3'' 6 499 LEK
Në fillim