Case+karikus i phone 5/s

Shitet nga: Toni 15 Maj 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Tiranë
Shes nje kas-karikus dhe nje kase tjeter qe ndryshon ngjyre sa here qe kryhet 1 thirrje telefonike,jan kasa te porositura nga jashte shtetit dhe shum te vecanta(te dyja kasat jan te paperdorura)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim