Beatsstudio Wirless 3 (skyline collections limited

234 EUR

Shitet nga: Marin 13 Sht 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Beatustudi wirless 3 (skyline collection), e blere me dt 11 shattor ne dyqan apple ne boston amerike.
Kufjet vijne ne kutine origjinale dhe qesen e pahapur.
Kufjet jane blere ne dyqan $349.99 + $30 tax
Shiten per vetem $259
Leaflet
Në fillim