BATERI SAMSUNG NOTE 8 & S8 PLUS 100%(POSTA FALAS)

Shitet nga: EDI_PHONES Sot 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Tiranë
BATERI SAMSUNG NOTE 8 & S8 PLUS 100% ORIGJINALE TE HEQUERA NGA TELEFONI,
NE CMIM PERFSHIHET DHE MONTIMI

Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjeni dhe modele te tjera Dyqani ndodhet rruga MINE PEZA perball hotel TAFAJ ose kur vjen nga qendra 200 metra pa shkuar tek rajoni nr 3
Per oferta ne vazhdim na ndiqni ne Istragram & facebook @edi_phones

+355685606609
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim