Android Box H96 Max 2019 Model

Shitet nga: Electronic Sot 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 910 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 990 LEK

Komuna: Tiranë
Adroid Box H96 Max i markes Vontar modeli me i ri dhe me i mir i momentit version i Shtator 2019 Aparatet vijne te rinj ne kuti . Me 4GB ram dhe 32GB memorje me android 9.0. Vjen me super cmim vetem per 6,990 Leke.

Te interesuarit te kontaktojne ne whatsapp ne numrin 067 716 7020.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim