Amazon Echo Dot 3 e re ne Kuti 《 49€ 》

Shitet nga: CCC Dje 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

49 EUR

Komuna: Tiranë
Amazon Echo Dot (3rd generation)
Asistenti juaj personal virtual nga Amazon qe ju vjen ne ndihme ne cdo veprim tuajin. Funksionon me aplikacionin Alexa dhe me komandat e saj me ze si dhe nepermjet cdo smartphone. Perfekt per automatizimin e shtepise ose zyres. Per me teper te dhena mund te kerkoni online.

🌍🌎🌏
A whole load of smart voice functionality and decent sound for a great price.

Virtual assistant: Alexa | Wi-fi: Yes | Bluetooth: Yes | Outputs: 3.5mm | Dimensions (hwd): 4.3 x 9.9 x 9.9cm | Weight: 300g
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim