AIRPODS CILESI SI ORIGJINALE

Shitet nga: Edi Phones 2 Sot 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Tiranë
SHITEN AIRPODS ME CILESI SUPER, NJE LLOJE SI ORIGJINALET. SHUME VOLUME DHE BASS SUPER, BATERI MBAJN NGA 1 DERI NE 3 DITE VARET NGA PERDORIMI. TE REJA ME KUTI, TRASPORT FALAS NE GJITHE SHQIPERINE PAGUANI KUR E MERNI PRODUKTIN NE DORE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim