Publikuar: Qer 27 2022 10:28

Adaptor për iPhone që lexon kartat e memories

EUR

Publikuar: Qer 27 10:28
Shikime: 211
Adaptor për iPhone që lexon kartat e memories

Mbështet iPhone 6 ​​deri te modeli i fundit

Veçori:
- Vendos dhe luaj, Plug and play (nuk nevojitet softuer)
- Format Micro SD + TF, lexim dhe shkrim me shpejtësi të lartë
- Madhësia e kartës deri në 256GB
- Drite Led kur lidhet me telefonin
- Zbatohet për telefonat celularë, kamerat, luajtësin MP3/MP4 dhe pajisje të tjera

Çmimi 17 euro
Transport falas në gjithë Shqipërinë

Kontakt: 069 48 66 727 Whatsapp/Viber

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
211
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0000694866727

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione