15 covera dhe 1 bateri shtes per iphone 5

Shitet nga: arlind 30 Maj 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Tiranë
shiten 15 covera dhe 1 bateri shtes per iphone 5 jan shum pak te perdorura jan n gjendje shum te mir
shiten per arsye mos perdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim