100 kapak iPhone 5s

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: stampa 21 Sht 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Oferte speciale, kapak kaucuk per iPhone 5 me gure dhe lekure nga 150 lek copa, minimum 100 cope mund te blihen.

Malli gjendet stok ne Tirane, shitet nga nje biznes.

0696138667

Orari 9-21
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim