📌Servis-Nderrimi i Xhamave per IPhone dhe Samsun

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Telefona-USA-Xhoni 12 Tet 11:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
📌Servis-Nderrimi i Xhamave per IPhone dhe Samsung ✅

✍️Super sherbim, Super Oferte

👉Xham mbrojtes dhurate🧨
🕒 Procesi zjat 1-3 ore 🕒

📱IPhone 5/5s 1800 Leke
📱IPhone 6 2500 Leke
📱IPhone 6 Plus 3500 Leke
📱IPhone 6s 3200 Leke
📱IPhone 6s Plus 4000 Leke
📱IPhone 7 4000 Leke
📱IPhone 7 Plus 4500 Leke
📱IPhone 8 5500 Leke
📱IPhone 8 Plus 6000 Leke

📱Samsung J3 2016 2500 Leke
📱Samsung J3 2017 3000 Leke
📱Samsung J5 2016 3000 Leke
📱Samsung J5 2017 4000 Leke
📱Samsung J7 2016 4000 Leke
📱Samsung J7 2017 5500 Leke
📱Samsung J4 2018 3500 Leke
📱Samsung J6 2018 5500 Leke
📱Samsung A3 2016 3500 Leke
📱Samsung A3 2017 4500 Leke
📱Samsung A5 2016 4000 Leke
📱Samsung A5 2017 5000 Leke
📱 Samsung A7 2018 5000 Leke
📱 Samsung A8 2018 5500 Leke
📱Samsung Note 3 3000 Leke
📱Samsung Note 4 3700 Leke
📱Samsung Note 5 5500 Leke
📱Samsung S4 3500 Leke
📱Samsung S5 4000 Leke
📱Samsung S6 4000 Leke
📱Samsung S7 5000 Leke

📲Kontakt:
Whatsapp :0675615500
Call :0675615500
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim