Sd card 32 Gb + adapter

1 200 LEK

Shitet nga: alban 03 Maj 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Sd card 32 gb 100% e testuar ne shum smartphone. Kontakt dhe ju sjell kudo ne shkoder.
Leaflet
Në fillim