POWER BANK Multifunction digital removable charger

Shitet nga: kristjan 29 Tet 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Shkodër
Karikues multifunksional portativ i pershtatshem per shume lloje pajisjesh elektronike si celulare,iPod-iPad,MP3-MP4,kamera dhe aparate fotografike,kufje bluetooth dhe PSP...
Karikon te pakten nje here baterine e celularit nga 0 ne 100%.
Une disponoi 4 te tille,
Te telefonojne vetem te interesuarit.
Cmimi i padiskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim