Kellef per cel

0 LEK

Shitet nga: Tregu i lire 27 Pri 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
shiten kthef per galaxy dhe iphone.Çmimet jane nga 100/200 leke te reja
Tregu i lire
Leaflet
Në fillim