Bateri shtes per iphone6 dhe 7

Shitet nga: Shkelzen Metaliaj Dje 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Shkodër
Shitet osé nderrohet bateri shtes per iPhone 6 ose 7shum praktike dhe e fuqishme e karikon 2 here5000mili amper
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim