Kartë Memorie SanDisk Ultra MicroSD 32GB E re

20 EUR

Shitet nga: Albert Thomagjini 25 Maj 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Leaflet
Kartë Memorie SanDisk Ultra, e formatit MicroSDHC dhe SD, me kapacitet 32GB. Shumë e mirë për celularë. E re.
Albert Thomagjini
+355692518708
Leaflet
Në fillim