Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB

100 LEK

Shitet nga: deni 25 Qer 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

shes s7 edge por dhe mund te rregullohet. per pjes nga mbrapa dhe dicka brenda mund t marresh .kurse n gjendje perdorimi ishte shm i mr . dhe tn rregullohet .
Leaflet
Në fillim