Okazion Shiten pajisjet e servisit,raftet,aksesore

Shitet nga: phone 10 Tet 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Elbasan
Shiten pajisjet e servisit ,avi me avull avi me pikim mikroskop cilesor dhe separator machine stabilizator dhe kacavida dhe aksesore te tjere te dyqanit te clulareve dhe aksesore jane bashk me rafte dhe aksesore gjendje cmim shum i arsyeshem!!! 0697355611,,,,, 0696293671
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim