Karikues Charger Wireless - Baseus BSWC - P02

3 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Dje 13:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
HIKVISION / Super Monitor 23.6" Led Full-HD 250€ 250 EUR
Super Oferte Dahua Set kamera 2MP Vetem 125€ 125 EUR
KERUI WP6 120dB WiFi Super Alarm 5 000 LEK
Dahua Set Kamera Dual + 2 Pir full aksesore 250€ 250 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Karikues Charger Wireless - Baseus BSWC - P02 Multifunksional

Cmimi: 3000 Leke

- Suporton tre mënyra për të karikuar:
Karikimin horizontal, tërthor dhe vertikal.
- Mjafton qe telefonin tuaj ta vendosni ne karikuesin wireless dhe pastaj të karikohet automatikisht. Thuaj lamtumirë fishave të lodhshëm.
- Distanca e ndjeshme e karikuesit është më pak se 8 mm, e cila suporton karikimin me një mbrojtese telefoni.
- Mbrojtjet mbi temperaturë / rrymë / qark të shkurtër ju ofrojnë karikim të sigurt.
- Eshtë i përshtatshëm për telefonat mobil me funksion të karikimit Wireless, përfshirë iPhone XS / XR / XS MAX, etj.
- Parametrat:
Hyrja: 5V / 2A, 9V / 1,67 (max).
Prodhimi: 10W (max).

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
--------------------------------------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Mini freskues USB i karikueshem Portabel Personal 2 000 LEK
Kamera PTZ IP Motion Tracking 1080P HD WIFI 90€ 90 EUR
Konverter me audio VGA - HDMI nga laptopi ne Tv 2 000 LEK
Super Oferte Dahua Set kamera 2MP Full-HD 125€ 125 EUR
Në fillim