Huawei original Micro SD card 10 TF card 128gb 29€

29 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 09:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Dahua Set Kamera Dual + 2 Pir full aksesore 280€ 280 EUR
Sherbime te ndryshme per qytetaret 1 LEK
Super Oferte Dahua Set kamera 2MP Vetem 125€ 125 EUR
SET KERUI Wifi Alarm System + Kamera WIFI 149€ 149 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Huawei original Micro SD card 10 TF card 128gb high speed

Adapter + Karta MicroSd 128GB Mund të përdoret si memorie për kamera smartphone etj.
Vlerësimi i performancës së shpejtësisë: Klasa 10
Peshë ekstreme e lehtë, kompakte dhe e qëndrueshme për ruajtje dhe përdorim më të lehtë

Cmimi: 29€

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
------------------------------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Dahua 4 Kamera 2MP + XVR H.265 Super Oferte 155€ 155 EUR
Set Kamera me Mikrofon 5MP + XVR + 1TB + 449€ 449 EUR
Pasqyre 10inch Rearview DVR + kamera parkimi+ 32GB 99 EUR
VETEM SOT! DAHUA 4 Kamera + DVR SUPER OFERTE 110€ 110 EUR
Në fillim