Huawei original Micro SD card 10 TF card 128gb 29€

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 09:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

29 EUR

Komuna: Elbasan
Huawei original Micro SD card 10 TF card 128gb high speed

Adapter + Karta MicroSd 128GB Mund të përdoret si memorie për kamera smartphone etj.
Vlerësimi i performancës së shpejtësisë: Klasa 10
Peshë ekstreme e lehtë, kompakte dhe e qëndrueshme për ruajtje dhe përdorim më të lehtë

Cmimi: 29€

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
------------------------------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim