Carte memorie 32GB E RE (SanDisk)

Shitet nga: Elia Nishku 30 Tet 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 300 LEK

Komuna: Elbasan
Karte memorie
Madhesia:32Gb
Kundra ujit dhe temperaturave te larta
SanDisk e re bashke me adoptor
Kontakto ne https://www.facebook.com/elia.nishku ose 0693628182
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim