Syze Vr

2 000 LEK

Shitet nga: Flori Electronic 15 Tet 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Syze Vr te reja ne kuti

Syze Virtuale qe ju ofrojn pamje 3D dhe ndjesi te mrekullueshme.
E lehte per te vendosur ne smartphon-in tuaj.
Shkon ne menyre perfekte me formen e fytyres tuaj.
Pershtatet per te gjithe llojet e smartfoneve ( Android / IOS ndermjet 4.5 – 6.0 inches.
Mund te shikoni video 3D, pamje te plota dhe te shijoni pervojen e lojerave ne cdo kohe.
Nje shoqerues mjaft i mire per udhetimet tuaja dhe kohen qe qendroni ne shtepi.
Jane kompaktibel me celulare si iPhone 7 | 7+ | iPhone 6 | 6+ | iPhone 5 | 5s | 5c | 5 Samsung Galaxy S5 | S6 | S7 | S8
Si dhe smartphone te tjere 4”-6.2” iOS | Microsoft | LG G6 | G5 | G4 | V20 | V10, Huawei | HTC | Nexus | Xperia per t’ju sjell nje pervoje krejtesisht mahnitese vizuale.

Per vetem 20 Mije leke te vjetra
Konktaktoni ne WATS APP ne Nr: 0692452393

Flori Electronic
  Online
0692452393

WhatsApp:
0692452393
Leaflet
Në fillim