Shiten Antena Interneti Mikrotik, Ubiquiti

3 000 LEK

Shitet nga: Aleks 18 Korr 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shiten antena interneti , mikrotik dhe ubiquiti.
Te gjitha antenat jan me poe te kompletuar.
Leaflet
Në fillim