Qark Samsung Galaxy A30s 128 GB

6 000 LEK

8 000 LEK

Shitet nga: Toni 14 Sht 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Telefonin mund ta besh funksional nqs i vendos nje ekran te ri dhe kapakun mbrapa.
Pjeset e telefonit si bateria, qarku, kamerat etj jane te gjitha funksionale.

Telefoni eshte i perdorur 1 muaj,

Ka 4GB Ram dhe 128GB Hapsire.

Kontaktoni ne whats app ; 0685331110
Leaflet
Në fillim