Pjese celulari te Iphone 6 plus

10 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Celular.al 27 Jan 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Ne gjendje shume te mire, shiten pjeset e Iphone 6 plus. Nuk ka asnje defekt, vetem se nuk ka pjesen qe vendoset karta.
Eshte i djegur dhe shitet per pjese.
Celular.al
0698612089
Leaflet
Në fillim