Note 9 (per pjes)

250 LEK

Shitet nga: Flavio 31 Gush 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shitet samsung galaxy note 9 per pjes ..eshte i bllokum dhe nuk mund te rregullohet dhe ndaj shitet per pjes!
Ekrani esht i paster pa asnje shenj,bateria esht ne gjendje shum t mir..cmimi 250 mij lek.
Leaflet
Në fillim