NONO 8 ainol

Shitet nga: marjo 13 Sht 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 960 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 000 LEK

Komuna: Durrës
parametra shume te mire dhe eshte vetem nje jave i perdorur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim