Leve (Kontrollues Wireless per Lojra)

35 EUR

40 EUR

Shitet nga: Genti 21 Tet 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
GameSir G4s Kontrollues Wireless per Lojra

◆ Metodat e lidhjes së G4:
1.Android: Hapni Bluetooth dhe shtypni butonin "A + Home"
2.TV-Box: Vendosni dongle 2.4GHz dhe shtypni butonin "A + Home"
3.PC (windows): Vendosni dongle 2.4GHz dhe shtypni butonin "A + Home"
4.PS3: Shtypni butonin "Turbo + Home", dhe futni dongle 2.4GHz

◆ Masat paraprake të GameSir G4:
1. G3w nuk përputhet me Xbox 360 / Xbox One / PS4 / Mac OS / iPhone / iPad etj.
2. Lidhja Bluetooth është kompatibile vetëm me pajisjet Android, jo të pajtueshme me Windows.
3. Funksionimi i vibracionit është i përshtatshëm për lojërat që mbështesin këtë funksion, të theksohet për aktivizimin e vibrimit të opsionit
4. Il gamepad G4s mbështet shumë lojëra, në qoftë se ju doni të luani më shumë lojra compatibili, ju mund të shkarkoni aplikacionin tonë 'Happy Chick' (Për të ekzekutuar skanimin e kodit QR në rekord) ose 'GameSir World' (su Google Play
Genti
  Online
0692377807
Në fillim