Kufje Sony

18 EUR

Shitet nga: Sony 05 Qer 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shes kufje Sony te reja bashke me garancine dhe faturen. 20 mij te vjetra i padisk.
0684456117
Leaflet
Në fillim