Kufje per Iphone

400 LEK

500 LEK

Shitet nga: Durres 29 Jan 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shiten kufjet per iphone 5/5s 6/6s me cilesi te mire degjimi muzike dhe mikrofon per te folur.Kufjet vijne okazion me cmimin 500 leke.
Leaflet
Në fillim