kellef per iphone 6 dhe 6s

1 000 LEK

Shitet nga: Auto Ilson 24 Maj 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
kellef per iphone 6 dhe 6s eshte i ri dhe ne super gjendje
Auto Ilson
0675306149
Leaflet
Në fillim