Kellef Iphone 5/5s 6/6s 7/8plus +ipad mini

1 000 LEK

Shitet nga: Miri 29 Gush 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Cover per iphonat dhe ipad mini. Te perdorura
Leaflet
Në fillim