Kapak per celular

5 EUR

Shitet nga: Bora 03 Shk 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Kapak celulari per Iphone 7. Mbrojtes shume i mire, rri mire pas celularit dhe nuk rreshket ne dore. Ngjyra e zeze.
Leaflet
Në fillim