IQOS

3 000 LEK

Shitet nga: n. 07 Mar 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
IQOS cigare elektrike te reja ne kuti ndihmon me lenien e cigares dhe mron shendetin 95%me pak e dembshme cmimi 3000 IQOS TE RI NE KUTI
4500 IQOS + 5 PAKETA
Leaflet
Në fillim