Bateri orgjinale (e Re)Samsung S7

15 EUR

Shitet nga: Aldo 13 Shk 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shes bateri orgjinale Samsung S7 e prodhuar më 15.08.2019.Bateria është e re dhe e blerë në Francë.
Shitet aq sa është blerë 15 euro.
Leaflet
Në fillim