APPLE WATCH seria 3 (42mm)

199 EUR

Shitet nga: marjo 03 Qer 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
ora eshte ne gjendje perfekte e shoqeruar me karikues origjinal. atsyeja e shitjes eshte se nuk perdor me iphone, perdor android por ora sinkronizohet vetem me iphone. oren e kam blere te re 320$ para 1 viti. shitet 199euro cmim i padiskutueshem. ose nderrohet me prudukte me vlere te njejt. cel laptop etj. ora ka dhe nje pale rripa te rinj rezerve.
Leaflet
Në fillim