Samsung S9 kase/gomin - ULTRA STORE ALBANI

999 LEK

2 000 LEK

Shitet nga: ULTRA STORE ALBANIA 16 Qer 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Berat
Kasë për Samsung Galaxy S9.
Material gome i hollë kompakt dhe estetik.
Zbukuroni dhe mbroni telefonin njëkohësisht.

ULTRA STORE ALBANIA
Na ndiqni në fb/Instagram
Ne sjellim çmimet më konkuruese ne treg.
Cilësia, integriteti, besueshmëria dhe klientët e kënaqur janë prioritetet tona!
Na besoni dhe përfitoni.
Çmimi 2000 lekë të reja
ULTRA STORE ALBANIA
0674972355


WhatsApp:
0674972355
Në fillim