Karikues origjinal per IPhone 5, 5C, 5S

Shitet nga: Nerus 19 Sht 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Berat
Karikues origjinal ,prize dhe fish per IPhone 5, 5C, 5S. Ka ardhur nga amerika, eshte i paperdorur fare, eshte me qeske. Fishi eshte i gjate 2m.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim