Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 16 2023 01:19

EKRAN SAMSUNG S20 PLUS

LEK

Publikuar: Mar 16 01:19
Shikime: 6
Ekran Samsung S20 Plus 100% origjinal te hequr nga telefona.Gjendje te ndryshem me shenja dhe pa shenja perdorimi.


Montimi kryhet falas nga ana jone.
Disponojme cdo model ekrani Iphone dhe Samsung vetem origjinal 100% .Kryejme cdo lloj servisi.

📍Adresa: Bulevardi Zogu i Parë, tek stacioni i Trenit, 50 metra nga Fakulteti i Shkencave në drejtim të qendrës.
Përshkrimi i linkut

Smart Tronic

Telefonat me te mire me garanci maksimale
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Bulevardi Zogui I Pare, 50 metra nga Fakulteti I shkencave Te Natyres ne drejtim te qendres Tregoje në hartë

0672044414

https://smarttronic.al/

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0672044414

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione