Kerkoj ekran + touch per samsung galaxy s4 prodh..

Njoftimi i kompanisë. Blihet nga: Endri 11 Sht 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
kerkoj ekran dhe touch per galaxy s4 prodhim amerikan
ose nderrohet me iphone 5 plus dhe diferencen e lekeve ...eshte shum i vecant i ber me porosi ne amerik ngjyr lela ..ka ekranin e thyer
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim