Shes kasetofon me Bluetooth

Shitet nga: Computer Services 14 Nën 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 800 LEK

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Të tjera
1 Klik

Përshkrimi

Kasetofon per makinen modeli CY-9701
Me radio FM/AM. Suporton USB, SD/ Fishe AUX, karte memorie TF cardformatin MP5 dhe te gjithe formatet e tjera me poshrte
WMA, stereo, lidhet me bluetooth me paisjet tuaja dhe eshte e pajisur me mikrofon
Me opsion qe hap dhe mbyll telefonaten, per volumin dhe telekomande
Nje kasetofon qe ju jep mundesine te zgjidhni kenget e preferuara ti ruani ne nje usb dhe ti degjoni ne cdo kohe ne makinen tuaj dhe jo vetem

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim