Shiten 3 Bokse Sony Extra Bass te Rinj

Shitet nga: Boks 13 Nën 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

210 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Bokset lidhen me bluetooth,nfc dhe aux,jane kunder ujit dhe pluhurit (IP67).Mbajne deri ne 12 ore bateri etj.
Nuk bej nderrime.Modeli SRS-XB21.
I hapur nga kutia - 65 mije leke
Pa hapur nga kutia - 75 mije leke
Te gjitha bashke 210 mije leke.
Cmimet jane te pa diskutueshme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim