ofrojme tenda per dasma dixhej etj

Shitet nga: Abc 07 Nën 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
pershendetje, ofrojme dixhej, tavolina karrige stola, kuzhinier dhe sherbime te tjera.. si dhe tenda per dasmen ne oborrin e shtepise tuaj,
me cmimet me te mira ne treg,
na kontaktoni ne nr 0682290127
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim