Mikrofon

15 LEK

Shitet nga: Koli 22 Maj 00:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Të tjera
Mikrofoni esht frksibel ka 1m kabull dhe me xhek normal
Leaflet
Në fillim