Kufje Origjinal Seinheiser Special Edition Hd450

Shitet nga: Julian 12 Nën 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 2 520 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

170 EUR   190 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Kufje te reja,
Jane special Edition ,

Me opsionin noice cancelling,

Bluetooth dhe 20 ore bateri.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim