Kamera ip me per ambjente te jashtme--- E RE

Shitet nga: Alban 15 Nën 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 670 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

45 EUR   50 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Kamera ip per ambjente te brendshme dhe te jashtem. Me aplikacion per kontroll ne kohe reale.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim